MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 15051025
nr 1505 1025
Byrå
Rokokostil, tidigt 1800-tal. Bredd: 88 cm. Djup: 45 cm. Höjd: 86 cm, nyckel
Kondition: slitage, fanérskador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:46:33
26/11 17:53:59
1.500 kr
26/11 20:24:06